ana_sayfa

 

www.MHP.org.tr/ Türkiye'nin Güvencesi


E-MAİL LİST

Adana'mız, Partimiz ve Meclis Çalışmalarımızdan haberdar olmak için lütfen e-mail adresinizi ekleyiniz...

İsminiz:

E-Mail Adresiniz:

Ekle: Çıkar: 


GÜNCEL


ADANA'DA HAVA

BUGÜN YARIN
Adana   Adana

YARARLI LİNKLER

www.belediyeler.net


 
 

Yılmaz TANKUT
MHP 23. Dönem Adana Milletvekili
TBMM ANKARA
BİZDEN HABERLER
 İHSANOĞLU MİLLETİMİZİN ADAYIDIR

İHSANOĞLU MİLLETİMİZİN ADAYIDIR

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Tankut, "Türk-İslam Dünyasını parçalamaya azmetmiş yapıya karşı Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu Türk milletinin ortak adayıdır" dedi.

Yılmaz Tankut, seçim sürecine ilişkin bazı temas ve çalışmalarda bulunmak üzere geldiği Adana'da seçim sürecine ilişkin görüşlerini açıkladı.

Tankut "Türk milletinin bir ve bütün olarak yoluna devam edebilmesi gerekmektedir. Cumhurbaşkanlığı bu manada en önemli işlevi görecek en üstte yer alan bir makamdır. Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu da, partimizin ve beraberinde CHP ile birlikte BTP, DP ve DSP'yle 5 siyasi partinin isminde uzlaştığı değerli bir vatan evladıdır. Terör örgütleriyle, Haçlı Siyonist ittifaklarıyla paralel hareket eden ve Türk-İslam Dünyasını parçalamaya azmetmiş yapıya karşı Sayın İhsanoğlu Türk milletinin ortak adayıdır" ifadesini kullandı.

Tankut şöyle devam etti: "İnanıyorum ki, 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimde Adana, yine kendisine yakışanı yapacak, Türkiye ortalamasının çok çok üzerinde bir netice ortaya koyacaktır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi, bu seçimi de Aziz Milletimizin istikbali açısından çok önemsemektedir. Adana'da İl Başkanımız Sayın Mustafa İzgioğlu başkanlığında il ve ilçe teşkilatlarımızın gündeminde de yine bu seçim vardır ve yekvücut olarak sadece bu hedefe odaklanılmıştır. İl Başkanlığımızın koordinesinde başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere bütün belediyelerimiz ve bütün yerel teşkilatlarımız gayet uyumlu bir seçim süreci yürütmektedir." İHA


,