MHP Adana’nın Gündemi seçim!…Ya zillet kazanacak Ya izzet kazanacak
MHP Adana teşkilatları seçim çalışmalarındaki hızını artırdı. İl Başkanlığı’nın düzenlediği değerlendirme toplantısı geniş bir katılıma sahne oldu ve önemli mesajlar verildi.
 
MYK Üyesi Tankut, önemli mesajlar verdi
MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut, Adana’da seçim sürecinde teşkilatlardaki uyum ve sinerjiyi zaafa uğratacak dedikodulara tepki gösterdi: Attığımız her adımın kime yarar, kime zarar verdiğini en çok hesap etmemiz gereken günlerdeyiz. Gün birlik, beraberlik ve safları daha da sıklaştırma günüdür.
 
MHP SEYHAN İLÇE TEŞKİLATI İFTAR’DA BULUŞTU...
Düzenlenen iftar yemeğine MHP MYK Üyesi Yılmaz Tankut,İl Başkanı Mustafa İzgioğlu,İl Başkan Yardımcısı Murat Çardak,Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis 1.Başkan vekili Salih Gökçe ve Seyhan İlçe Yönetim kurulu üyeleri ile Seyhan ilçe belediye meclis üyeleri katıldı.
 
Tankut: Üretici randevulu cezalandırılıyor!
MHP MYK Üyesi Ziraat Yüksek Mühendisi Yılmaz Tankut, TMO’nun günlük 900 ton alım kampanyasıyla 1.5 milyon tonluk rekoltenin erimeyeceğini ve randevunun Kasım ayına kadar sarkacağına dikkat çekti. Tankut, sanayiciye satış fiyatının da acilen açıklanmasını istedi.
 
*** ÖNEMLİ ***
Adana ve Ülke sorunları ile ilgili her türlü konuda görüşlerinizi lütfen bizlere bildiriniz. Bu sorunları BİLGİ ve İSTEK FORMU nu doldurarak gönderebilirsiniz...
 
Web sitemiz hizmete açılmıştır.
Partimiz ve Seçimlere ait görüşlerinizi ve anketlere katılımınızı bekliyoruz.
 
* * *